Teatr Neon

PODARUJ DZIECIOM CHWILĘ W TEATRZE

PODARUJ DZIECKU CHWILĘ W TEATRZE

Jako Fundacja Teatr Neon zgłaszamy się do Państwa z akcją, która pozwoli dzieciom poczuć niezwykłość teatru.

Kierując się myśleniem:
„Teatr dla dzieci musi być powszechny i tak potrzebny, jak potrzebna jest szkoła”                                                               Jan Dorman, „Malowane Dzbanki”

i mając świadomość, że są dzieci, są miejsca i momenty, które uniemożliwiają wejście do świata baśni, teatru, do świata sztuki. Przyczyn niestety bywa szereg: finansowe, społeczne, socjalne, terytorialne…

Zgodnie z ideą naszej Fundacji mamy przeciwdziałać takiej sytuacji, pragniemy prowadzić do wyrównywania szans życiowych, w szczególności w dostępie do kultury i edukacji.

Co Państwo możecie zrobić?

Wręczcie bilet potrzebującym dzieciom na jeden z naszych  pięciu spektakli. A my zaprosimy dzieci z domów dziecka, domów pomocy, dzieci z ubogich rodzin, z najmniejszych miejscowości. To do nich trafią kupione przez Was bilety.

Cena pojedynczego biletu to 15 zł, kupując na przykład 100 biletów, to już połowa sali dzieci, które spotkają się z Małym Księciem, wejdą do Tajemniczego Ogrodu lub poczują magię pozostałych spektakli.

Chcąc wspólnie zadziałać – kup bilet! 🙂

Fundacja Teatr Neon
Nr konta:  57 1140 2004 0000 3802 7681 4247
W tytule przelewu: PODARUJ DZIECKU CHWILĘ W TEATRZE

 

 

Graliśmy dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Ich Rodzinom w Szczególnie Trudnej Sytuacji Życiowej „ISKIERKA”, dla dzieci z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania oraz ze Schroniska i Noclegowni św. Brata Alberta dla Kobiet i Matek z Dziećmi. Śpiewaliśmy w Domu Dziecka – „Dom nad Stawem” w Obornikach Śląskich, dla dzieci z Wrocławskiego Hospicjum.