Teatr Neon

Praca

Teatr NEON poszukuje organizatorów widowni na terenie całej Polski.

Szukamy ludzi aktywnych, zainteresowanych kulturą, mobilnych i zdeterminowanych.

Praca od września 2017 r.

Opis stanowiska:

– organizacja spektakli na terenie całej Polski,

– prezentowanie oferty Teatru i pozyskiwanie nowych klientów,

– utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,

– realizacja indywidualnych planów sprzedażowych i wyznaczonych zadań,

– kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

– wysokie zdolności komunikacyjne, bardzo dobra organizacja pracy własnej, motywacja,

– prawo jazdy kat. B,

– znajomość MS Office,

– min. średnie wykształcenie,

– mile widziana znajomość technik sprzedaży bezpośredniej,

– mile widziany własny samochód,

– chęć do podjęcia pracy mobilnej.

Oferujemy:

pracę w oparciu umowę zlecenie,

motywacyjny system wynagrodzenia: podstawę oraz prowizję od sprzedaży, dodatkowe premie za realizacje zadań posprzedażowych,

– zwrot kosztów podróży służbowych,

– niezbędne szkolenia i materiały,

– pracę przy ciekawych projektach teatralnych i muzycznych,

– pracę w młodym zespole i miłej atmosferze oraz dynamicznie rozwijającej się firmie.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

CV ze zdjęciem prosimy o przesyłanie na adres: handlowy@teatrneon.pl